БК «Дніпро» продовжить захист титулу у «Фіналі чотирьох» Кубку України

Дніпряни пройшли в 1/4 фіналу БК «Запоріжжя»

«Дніпро» приймав «Запоріжжя» у межах другого матчу 1/4 фіналу Кубку України, маючи за плечима три очки переваги після виїзної перемоги.

Гості вдало розпочали матч, скориставшись вже звичним для цього сезону невдалим початком гри у виконанні «Дніпра», інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України.

Але у другій 10-хвилинці 10 балів переваги гостей розтанули на очах: «Дніпро» провів неймовірний відтинок, набравши за чверть 42 очки.

У третій чверті гостям вдалося зробити лише натяк на повернення інтриги, але у заключній 10-хвилинці «Дніпро» повернув собі комфортну перевагу та довів цей матч до впевненої перемоги.

Господарі, які проводили матч без Дениса Журавльова, переважали команду Валерія Плеханова за всіма показниками та довели матч до закономірної перемоги – 103:86.

Кубок України з баскетболу

Чоловіки

1/4 фіналу

БК «Дніпро» – БК «Запоріжжя» – 103:86 (15:25, 42:18, 14:21, 32:22)

Перший матч – 73:70

Нагадаємо, «Київ-Баскет» пропустив «Черкаські Мавпи» у «Фінал чотирьох» національного Кубку.