Брати Бьо тріумфували у спринті на етапі Кубку світу у Рупольдингу, Підручний став 20-м

Дмитро Підручний

Дмитро єдиний з українців потрапив у залікову зону

Промах на стрільбі стоячи завадив Дмитру Підручному поборотися за високі місця у спринтерській гонці на етапі Кубку світу у Рупольдингу.

Український біатлоніст непогано йшов трасою та міг розраховувати на потрапляння у топ-10, якщо не вище.

Проте, штрафне коло відкинуло Підручного на підсумкове 20-те місце.

З українців чисто пройшов гонку лише Артем Тищенко, але занадто повільний темп, особливо на останньому колі, не дозволив фінішувати вище 53-ої сходинки.

А перемогу у гонці здобув Йоганнес Бьо, який, незважаючи на один промах, випередив свого брата Тар’єя на вісім секунд.

Мартен Фуркад з «нулями» не зумів навіть потрапити на подіум, адже його випередив Бенедикт Долль з одним штрафним колом.

Щодо інших українців, то Артем Прима зайняв 45-те місце, а Сергій Семенов – 74-те.