Чемпіонат Італії. «Рома» у видовищному матчі перемогла «Наполі»

«Наполі» – «Рома». Фото: zimbio.com

Після цього успіху «Рома» з 53 очками піднялася на третє місце Серії А

«Рома» виявилася сильнішою за «Наполі» в 27 турі Серії А.

На старті зустрічі суперники обмінялися швидкими голами. Інсіньє відгукнувся на простріл Маріу Руя та вивів господарів вперед.

Однак перевага «Наполі» протрималася зовсім не довго – через хвилину Ундер після рикошету від того ж Руя рахунок зрівняв. У середині тайму «Рома» провела зразкову атаку, яка завершилася подачею Флоренці з правого флангу та голом головою від Джеко.

Неаполітанці намагалися виправити ситуацію, але Аліссон знову зіграв на найвищому рівні. «Рома» витримала тиск «Наполі», а на 73 хвилині реалізувала контратаку – Джеко обвідним ударом влучив у дальній кут. Ну а ще через деякий час Перотті скористався помилкою Руя та забив четвертий гол у ворота господарів. Фінальний рахунок красивим пострілом встановив Мертенс – 2:4.

Після цього успіху «Рома» з 53 очками піднялася на третє місце Серії А. «Наполі» з 69 балами залишився на вершині турнірної таблиці, але перервав свою переможну серію.