Чемпіонат Німеччини. «Боруссія» зіграла внічию з «Гертою», Ярмоленко вийшов наприкінці матчу

«Герта» – «Боруссія» Д – 1:1

«Герта» відкрила рахунок зусиллями Зельке

У 19-му турі Бундесліги дортмундська «Боруссія» розписала нічию з «Гертою» (1:1).

На старті другого тайму «Герта» відкрила рахунок зусиллями Зельке. «Боруссія» відігралася на 71 хвилині, коли Кагава замкнув навіс Санчо.

Фінальний свисток зафіксував нічию, після якої «Боруссія» з 30 очками піднялася на 3 місце в турнірній таблиці, а «Герта», маючи 25 балів, залишилася одинадцятою.

Андрій Ярмоленко розпочав гру на лаві запасних, а на 85 хвилині замінив Крістіана Пулішіча. У компенсований час українець претендував на пенальті, але арбітр проігнорував епізод.