Чемпіонат світу з футболу. Іспанія ледь не програла Марокко

Фото взяте з fifa.com

Іспанці відігралися у компенсований до другого тайму час

Збірна Іспанії сенсаційно не зуміла виграти матч третього туру на Чемпіонаті світу 2018 року з футболу.

У протистоянні з командою Марокко, яка втратила шанси пройти у плей-офф ще після другого матчу, іспанці зіграли внічию

У першому таймі команди обмінялися голами. Халід Бутаїб реалізував вихід один на один після помилки у захисті «Червоної фурії», а через п’ять хвилин Іско відновив паритет.

Рахунок 1:1 тримався до 81-ої хвилини, коли Юссеф Ен-Несірі вдруге вивів Марокко вперед, проте Яго Аспас врятував для Іспанії нічию у компенсований час.

А враховуючи те, що Іран у ті ж хвилини забив Португалії, і матч завершився також унічию, то саме Іспанія стала першою у цій групі.

Чемпіонат світу 2018 року з футболу

Група B

Іспанія – Марокко – 2:2 (1:1)

Голи: 0:1 – Бутаїб (14), 1:1 – Іско (19), 1:2 – Ен-Несірі (81), 2:2 – Аспас (90+3)

Іспанія: Де Хеа, Піке, Альба, Карвахаль, Рамос, Бускетс, Алькантара (Асенсіо, 74), Іньєста, Сільва (Родріго, 84), Іско, Дієго Коста (Аспас, 74).

Марокко: Мохамеді, Дірар, да Кошта, Хакімі, Буссуфа, Бельханда (Фажр, 63), Саісс, Зієш (Бухаддуз, 85), Ель-Ахмаді, Амрабат, Бутаїб (Ен-Несірі, 71).

Попередження: Ель-Ахмаді (21), Амрабат (29), Буссуфа (31), да Кошта (31), Мохамеді (89), Хакімі (90).