Чемпіоном України з практичної стрільби став військовослужбовець УДО України

Максим Романчук також здобув звання майстра спорту

Військовослужбовець Управління державної охорони України Максим Романчук став переможцем чемпіонату України з практичної стрільби з карабіну, який проходив у Хмельницькому.

Про це повідомляє офіційний сайт Управління державної охорони України.

У змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з усієї України.

Упродовж двох днів учасники виконували по шість стрілецьких вправ із різних відстаней/дистанцій від п’яти до 350 метрів.

Максим Романчук став не лише чемпіоном України, а й здобув звання майстра спорту з практичної стрільби.

Окрім того, військовослужбовці Управління державної охорони України посіли друге місце у спортивних змаганнях «Гонка нації», що проходили на території мототреку Пирогово.

Спортсмени подолали «Забіг волі», який складався з дистанції 10 кілометрів і включав у себе 25 перешкод.

Команда УДО України у складі п’яти осіб фінішувала другою у забігу категорії «тім», де результат фіксувався за останнім учасником команди.

За перемогу та звання кращих боролися 30 команд із усієї країни.