Через екс-гравця «Ворскли» клубу з Молдови зараховано п'ять технічних поразок
![Через екс-гравця «Ворскли» клубу з Молдови зараховано п'ять технічних поразок](/img/article/5320/31_main-v1538211979.jpg)
Постраждав «Зімбру», який через такі санкціі опустився на сьоме місце
На засіданні Комітету зі змагань Федерації футболу Молдови було прийнято рішення присудити «Зімбру» технічні поразки (0:3) у п'яти матчах Національної дивізії (елітний дивізіон) за використання футболіста Александру Оніке, який повинен був пропускати ігри через перебір жовтих карток.
Таким чином, були анульовані результати ігор із «Зорею» (4:3, 10-й тур), «Петрокубом» (1:2, 14-й тур), «Сперанцою» (1:0, 18-й тур), «Динамо-Авто» (1:1, 19-й тур) і «Шерифом» (0:3, 20-й тур).
В результаті «Зімбру» втратив сім очок та опустився на сьоме місце в турнірній таблиці.
Окрім того, на «Зімбру» накладено штраф у розмірі 18 000 леїв (близько 30 тисяч гривень), а Александру Оніке дискваліфікований на два тури внутрішньої першості.
Цей футболіст відомий українським уболівальникам за виступами за «Ворсклу» у 2010-2012 роках.
Коментарі — 0