«Черкаські Мавпи» вдруге у сезоні поступилися «Політехніку»

Команда Володимира Коваля у Харкові без особливих проблем розібралася з чинними чемпіонами України

«Черкаські Мавпи» виграли стартове вкидання та дуже швидко відкрили рахунок. Проте, господарі паркету швидко зрівняли рахунок, а після цього і організували ривок.

У середині періоду команда Максима Міхельсона скоротила відставання лише до двох балів,  а загалом на цей момент команди на двох набрали лише 16 балів, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України.

Проте у другій частині першої 10-хвилинки малюнок гри кардинально змінився. «Політехнік» був попереду вже на вісім очок. А опісля харків’яни вели +12.

У другій 10-хвилинці гості з центральної частини України намагалися скоротити різницю в рахунку, проте харків’яни її лише збільшували, а команда Міхельсона не могла з цим зробити нічого. 53:37 після половини матчу.

Надалі різниця між командами трималася на рівні 12-15 балів – ближче гравці з Харкова гостей не підпускали.

У заключні хвилини гри колектив Максима Міхельсона дещо скоротив відставання, проте поразки чемпіонам уникнути не вдалося. 94:85 – третя перемога «Політехніка» в останніх чотирьох матчах.