«Динамо» втратило очки у виїзному матчі з «Зорею» (відео)

Фото взяте з ресурсу ua-football.com

Підопічні Хацкевича пропустили першими проте зусиллями Сидорчука змогли врятувати поєдинок

У другому недільному матчі восьмого туру УПЛ «Зоря» у Запоріжжі поділила очки з «Динамо». Рахунок зустрічі – 1:1.

На 44-й хвилині Артем Громов повів лік голам у матчі, першим встигнувши на добиванні після дальнього удару Сіласа.

Відновити рівновагу «динамівцям» вдалося вже у другому таймі. Сергій Сидорчук зрівняв рахунок після розіграшу штрафного на 67-й хвилині . Півзахисник збірної України невідпорно пробив з-за меж штрафного.