Футболістки збірної забили шість м'ячів у ворота суперниць

У вівторок, 19 червня, у межах навчально-тренувального збору дівоча збірна України до 15-ти років провела свій другий контрольний поєдинок.

Цього разу підопічним Сергія Сапронова на стадіоні «Вістовій» протистояла команда івано-франківської ДЮСШ № 3, інформує офіційний сайт Федерації футболу України.

Гідного опору суперниці вчинити не змогли та поступилися з рахунком 0:6.

Ще у першій половині гри завдяки дублю Інни Глущенко й одному м’ячу від Марії-Амель Талеб «синьо-жовті» впевнено повели у рахунку – 3:0.

Другий тайм розстановку сил на полі не змінив, і збірна забила ще тричі: хет-трик оформила Глущенко, другий свій м’яч у цій зустрічі забила Талеб, а на 48-й хвилині своє прізвище у протокол матчу вписала Софія Кисляк.

Товариський матч з футболу

Дівочі команди

Україна (WU-15) – ДЮСШ № 3 (Івано-Франківськ) – 6:0 (3:0)

Голи: Глущенко (5, 9, 50), Талеб (31, 37), Кисляк (48, вийшла на заміну)

Україна (стартовий склад): Шевченко, Шепелєва, Горн, Левченко, Логвінова, Гончарук, Головіна, Довганик, Чередніченко, Талеб, Глущенко.