Двоє українців стали призерами юніорського чемпіонату Європи з тхеквондо

Медалі здобули Ольга Процвєтаєва та Василь Котяш

З 2-го по 5-е листопада 2017 року на Кіпрі у місті Ларнака відбувся чемпіонат Європи з тхеквондо серед юніорів.

У третій день українські спортсмени завоювали срібло та бронзу, інформує офіційний сайт Федерації тхеквондо України.

Віце-чемпіонкою у ваговій категорії до 46 кг стала харківська спортсменка Ольга Процвєтаєва.

На шляху до медалі Ольга здолала суперниць з Хорватії, Польщі, Іспанії й Угорщини. У фіналі вона поступилася росіянці Анастасія Артамонова - 6:9.

Бронзовим призером чемпіонату у вазі до 51 кг серед юніорів став ще один харківський спортсмен - Василь Котяш.

Він по черзі переміг тхеквондистів з Бельгії, Ізраїлю та Франції. Півфінальний поєдинок проти росіянина Георгія Попова пішов не за сценарієм Василя - 4:24. Таким чином, Василю дісталася бронзова нагорода.