Екс-гравець «Карпат» розповів, як експерта каналів Ахметова лякають українські прапори

  За словами Ігоря Кульчицького, національні кольори не до вподоби Сергію Морозову
  Колишній гравець львівських «Карпат» Ігор Кульчицький, який продовжує розвивати у Львові дитячий футбол, пригадав один епізод  у своїй кар’єрі, пов’язаний з нинішнім експертом на телеканалах «Футбол 1 / 2» Сергієм Морозовим. Під час зустрічі чемпіонату СРСР зі смоленською «Іскрою» у 1990 році
  • 15 Листопада, 2017, 08:41
  • Розсилка
  Ігор Кульчицький
  Ігор Кульчицький

  За словами Ігоря Кульчицького, національні кольори не до вподоби Сергію Морозову

  Колишній гравець львівських «Карпат» Ігор Кульчицький, який продовжує розвивати у Львові дитячий футбол, пригадав один епізод  у своїй кар’єрі, пов’язаний з нинішнім експертом на телеканалах «Футбол 1 / 2» Сергієм Морозовим.

  Під час зустрічі чемпіонату СРСР зі смоленською «Іскрою» у 1990 році Морозов хотів відмовитися виводити команду на матч у Львові.

  «Прапорів (українських – прим. «Главкома») було так багато, що тренер суперників навіть хотів відмовитися виводити команду на поле. Все б нічого, якби цим тренером не був корінний киянин Сергій Морозов», - сказав Кульчицький.  «Не знаю чому, але національні кольори різали нинішньому експерту очі дуже сильно», - цитує його UA-Футбол.

  Морозов є експертом телеканалів «Футбол» і ТРК «України» (каналів Рината Ахметова – примітка «Главкома») з 2008 року.

  Нагадаємо, у травні 2016 року Морозов потрапив у скандал, публічно назвавши гравця київського «Динамо» Андрія Ярмоленка футбольним бидлом.

  Він так і не вибачився перед футболістом, і після цього представники столичного клубу припинили давати інтерв’ю каналам «Футбол 1 / 2».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ