Фонсека: Провели відмінний поєдинок, не дозволивши при цьому зіграти супернику

Паулу Фонсека

Головний тренер донецького «Шахтаря» прокоментував перемогу над «Маріуполем» у півфіналі Кубка України

Головний тренер донецького «Шахтаря» Паулу Фонсека прокоментував вихід своєї команди до фіналу Кубку України.

За його словами, донецький клуб провів відмінний поєдинок проти «Маріуполя».

«Провели відмінний поєдинок, не дозволивши при цьому зіграти супернику. Гол «Маріуполя» трапився через нашу помилку, в іншому ж хлопці чудово проявили себе протягом усіх 90 хвилин», - зазначив він.

«Ми створили величезну кількість небезпечних, гольових моментів, показали швидкий та видовищний футбол. У другому таймі могли забити і більше», - підкреслив Фонсека.

18-го квітня на стадіоні ОСК «Металіст» у Харкові «гірники» розгромили «Маріуполь» з рахунком 5:1.

Футболісти «Шахтаря» пробились до фіналу Кубку України, в якому 9 травня на «Дніпро-Арені» зустрінуться з «Динамо».