Француз Кантен Фійон Майє виграв мас-старт на етапі Кубку світу в Антгольці, Прима - 19-й

Кантен Фійон Майє

Дмитро Підручний лише 26-й

У неділю, 27 січня, в Антгольці чоловічим мас-стартом завершився шостий етап Кубку світу з біатлону.

У цій гонці збірну України представляли Дмитро Підручний та Артем Прима, однак за медалі вони поборотися не змогли.

У мас-старті Артем Прима тричі заходив на штрафне коло, а Дмитру Підручному довелося цю неприємну процедуру проробити чотири рази. І, не будучи сьогодні занадто швидкісними, наші біатлоністи фінішували в другій половині протоколу.

Прима зумів зачепитися за першу двадцятку, а Підручному довелося задовольнятися 26-м місцем. Тепер надії на більш успішні виступи на заокеанських етапах.

Свою першу перемогу в кар'єрі здобув французький біатлоніст Кантен Фійон Майє, який випередив 14,3 секунди лідера загального заліку Йоганнеса Бьо. Третім став німець Арнд Пайффер.

Ну і тепер Кубок світу бере паузу до 7 лютого, коли в канадському Кенморі почнеться сьомий етап.