Хацкевич: Сподіваюсь, що Бєсєдін витримає 90 хвилин, адже вибір у нас не великий

Олександр Хацкевич

Головний тренер «Динамо» розповів про свої очікуванні від другої гри своєї команди у Лізі Європи

На передматчевій прес-конференції головний тренер «Динамо» розповів про свої очікуванні від другої гри своєї команди у Лізі Європи.

Наставник столичного клубу сподівається, що основний нападник Артем Бєсєдін зможе відіграти повний матч.

«Сподіваюсь, що Артем зможе зіграти 90 хвилин. Побачимо, скільки він витримає. Вибір у нас в цій ланці невеликий. На скільки випав Вербич? Ви знаєте, я не дуже обізнаний у медичних термінах. Завтра він точно не допоможе команді, а на який термін він випав – це питання до наших лікарів», - зазначив він.

«Яблонець» команда дисциплінована і тактично грамотна. Зараз всі команди вміють переходити з атаки в оборону, плюс стандарти у виконанні суперника справді небезпечні», - цитує Хацкевича офіційний сайт «Динамо».

Нагадаємо, що матч «Яблонець» -  «Динамо» відбудеться 4 жовтня о 22:00 за київським часом.