Харлан не зуміла стати восьмиразовою чемпіонкою Європи з фехтування

Ольга Харлан

Ольга на турнірі у Сербії поступилася у чвертьфіналі

Українські шаблісти не дуже вдало виступили в особистому заліку на чемпіонаті Європи у сербському Нові-Сад.

Лідер національної збірної Ольга Харлан зупинилася на десятому місці, інформує офіційний сайт Національної федерації фехтування України.

Українка без проблем подолала груповий раунд, після чого розібралася з німкенею Анною Лімбах (15:9), а у наступному поєдинку натрапила на незручну для себе суперницю Б’янку Паску з Румунії та програла з рахунком 10:15.

За всю кар'єру Харлан зустрічалася з Паску шість разів, і поки статистика на боці румунки – їй вдалося перемогти у чотирьох поєдинках.

Аліна Комащук вперше зуміла пробитися в 1/4 фіналу на континентальній першості. Вона впевнено увірвалася до вісімки найсильніших, по черзі вигравши у німкені Леї Крюгер (15:8), польки Анжеліки Ватор (15:6) та Ірен Веккі (15:7) з Італії.

На стадії 1/4-ої українка поступилася другому номеру «посіву» Сесіль Берде (8:15) з Франції та стала восьмою у підсумковому заліку.

Інші українські шаблісти, Юлія Бакастова й Ольга Жовнір, показали 28-й і 44-й результат відповідно.

Нагадаємо, Нікішин став бронзовим призером чемпіонату Європи з фехтування в Сербії.