«Інтер» знищив «Дженоа» і продовжує переслідувати «Ювентус»

Мауро Ікарді
Фото взяте з сайтуnews.rambler.ru

«Інтер» забив п`ять «сухих» м`ячів у ворота «Дженоа»

«Інтер» дуже швидко поставив «Дженоа» у максимально скрутне становище, до 16-ої хвилини виграючи з рахунком 2:0 – причому перший гол був забитий на 14-й.

Рахунок відкрив Роберто Гальярдіні, який розстріляв ворота з близької відстані після скидки Жоао Маріу, а потім все той же португалець вивів Політано на побачення з голкіпером, яке Маттео завершив точним і сильним ударом в дальній кут.

На 49-й хвилині Гальярдіні вбив інтригу, забивши третій м'яч, а довершили розгром голи Жоао Маріу та Раджі Наїнгголана у компенсований час – 5:0.

Таким чином, «Інтер» набрав 25 очок та піднявся на друге місце в турнірній таблиці, посунувши за різницею голів «Наполі». «Дженоа» залишився на 11-й позиції, маючи у активі всього 14 очок.