Київський «IMS-НУХТ» – володар суперкубка України з футзалу серед жінок

Фото АФУ

Підопічні Тараса Шпички завойовують перший трофей у сезоні

Колектив Тараса Шпички завдяки вдалій другій половині зустрічі зумів здобути перемогу у матчі за Суперкубок України.

Однак, активніше зустріч розпочали саме фіналістки Кубку України, інформує офіційний сайт Асоціації футзалу України.

На другій хвилині чудовий момент у харків’янок виник після розіграшу кутового. Вперше у гру змушена була вступити Романюк.

На 10-й хвилині кутовий приніс першу результативну атаку. З асисту Поліщук потужним ударом від стійки вгатила м’яч у ворота Дехтяр – 0:1.

На 26-й хвилині рахунок став рівним. Причому відзначився «IMS-НУХТ» у подібному стилі до своїх суперниць. Анна Прокопенко спочатку заробила кутовий, а потім з передачі Шевченко після розіграшу стандарту влучила точно у шістку воріт – 1:1.

На 33-й хвилині господарі вперше вийшли вперед. Невпевнені дії захисту подарували чудову нагоду для Олени Павленко, яка з близької відстані не залишила шансів для Вікторії Сагайдачної – 2:1.

За дві хвилини до завершення чудову нагоду мала Єрьоменко, однак, на висоті була Романюк, а вже у наступній атаці спрацювало славнозвісне правило. «IMS-НУХТ» розіграв чудову комбінацію, яку замкнула Кліпаченко – 3:1.