Київський міжнародний марафон виграв спортсмен із Донеччини

Переможець VIII Київського міжнародного марафону Артем Піддубний

У дівчат чемпіонкою стала українка Ірина Масник

Переможцем марафонської дистанції VIII Київського міжнародного марафону Wizz Air Kyiv City Marathon з великим відривом став чемпіон України Артем Піддубний з Бахмута Донецької області, який подолав 42,195 км за 2 години 24 хвилини 20 секунд.

Анатолій Бондаренко, який посів друге місце, фінішував через 6 хвилин 15 секунд (2:30.35), а бронзовий призер Володимир Васьков поступився переможцю більше семи хвилин (2:31.39).

Для Піддубного це вже друга перемога на марафоні за останні три тижні - у Дніпрі він став чемпіоном України з бігу на цій дистанції. На початку травня стаєр виграв Харківський напівмарафон.

У дівчат чемпіонкою Wizz Air Kyiv City Marathon 2017 стала українка Ірина Масник. Її час 2:48.13. Друге місце з відставанням більше 20 хвилин посіла росіянка Олена Макаревич (3:08.56), а третьою стала ще одна бігунка з України Марина Шаповалова (3:12.20).

Крім марафону, в неділю у Києві пройшли змагання і на інших дистанціях: напівмарафон - 21,0975 км, 10 км, 5 км, естафета, благодійні забіги на 3 та 2 км. До бігової події долучилися не лише дорослі бігуни, а й діти. Спеціально для них організатори підготували забіги на дистанціях 100 м, 500 м і 1000 м.

Загалом на старт VIII Київського марафону вийшли понад 10 тисяч любителів бігу з 52 країн.

Як повідомлялося, під час марафону помер учасник забігу.