Кличко розповів, як заробив у Донецьку 100 доларів
![Кличко розповів, як заробив у Донецьку 100 доларів](/img/article/3847/76_main-v1480091738.jpeg)
Легендарний український боксер Володимир Кличко свій перший гонорар витратив на подарунок братові Віталію.
За словами 40-річного спортсмена, гроші він заробив на турнірі у Донецьку.
«Це було на початку моєї кар'єри. Я виграв бій у Донецьку і отримав 100 доларів. Ви не уявляєте, які це були великі гроші! Я думав, що весь світ біля моїх ніг. Мої батьки у ті часи заробляли лише 10 доларів на місяць. Не тільки у коштах, але і в талонах на продукти. Гроші я витратив на подарунок Віталію. Купив йому оббивку для сидінь у його новій «Ладі», - розповів Володимир .
Коментарі — 0