Кличко визначився із новим суперником і датою бою - ЗМІ

  Суперником українця стане австралієць Лукас Браун
  Володимир Кличко  з великою часткою ймовірності проведе свій наступний бій у Гамбурзі 10 грудня. Суперником українця стане австралієць Лукас Браун, а не чемпіон IBF Ентоні Джошуа, як передбачалося раніше. Як стверджує Schwaebische.de із посиланням на авторитет видання Bild, Кличко боксуватиме за вакантні титули WBA і IBO. Спочатку Володимир
  • 19 Жовтня, 2016, 16:25
  • Розсилка

  Суперником українця стане австралієць Лукас Браун

  Володимир Кличко  з великою часткою ймовірності проведе свій наступний бій у Гамбурзі 10 грудня. Суперником українця стане австралієць Лукас Браун, а не чемпіон IBF Ентоні Джошуа, як передбачалося раніше.

  Як стверджує Schwaebische.de із посиланням на авторитет видання Bild, Кличко боксуватиме за вакантні титули WBA і IBO. Спочатку Володимир планував зустрітися із Джошуа і провести об'єднавчий бій за три пояси (IBF, WBA, IBO), проте Всесвітня боксерська асоціація (WBA) не дозволила йому цього зробити.

  Зазначається, що WBA відхилила запит британця й українця, оскільки пообіцяла Брауну бій за вакантний титул. А самому Кличку важливо битися саме за пояс за цією версією.

  "Титул WBA є найстарішим. І для мене він має найбільший авторитет", - сказав Володимир.

  Джерело: Обозреватель

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ