Кривонос фінішувала четвертою у гонці переслідування на Чемпіонаті світу з літнього біатлону

Анна Кривонос

Українка змогла відіграти 11 позицій

На чемпіонаті світу з літнього біатлону в чеському Нове-Место завершилася гонка переслідування у юніорок.

У квіткову церемонії за підсумками гонки зуміла пробитися Анна Кривонос, яка фінішувала четвертою.

Стартувавши 15-ю, вона лише двічі заходила на штрафні кола (друга за якістю стрільби в гонці) і зробила ривок до четвертої підсумкової позиції на фініші.

На жаль, інші наші дівчата були менш точні, але і при цьому Валерія Дмитренко з трьома колами штрафу домоглася значного прогресу, фінішувавши 21-ю після старту на 32-й позиції.

Місце в топ-20 у подруги по команді відібрала Любов Кип'яченкова, яка випередила Дмитренко всього на 0,1 секунди.

Христина Дмитренко з сімома промахами стала 27-ю, Анна Коваленко - 30-ю, а Оксана Коваленко до фінішу прийшла 32-ю.