Кубок IBU. Панфілова потрапила у топ-10 спринту в Арбері, чоловіки позмагалися тільки за топ-25

Марія Панфілова. Фото: biathlon.com.ua

Марія Панфілова вперге в сезоні чисто пройшла обидва вогневі рубежі

На п'ятому етапі Кубку IBU в Арбері пройшли спринтерські гонки.

У жіночій гонці Марія Панфілова чисто пройшла обидва вогневі рубежі і вперше в сезоні фінішувала в десятці кращих.

Всього на 11 секунд відстала від неї Ольга Абрамова, яка фінішувала 12-ю з двома промахами. Яна Бондар також з двома колами штрафу зайняла 16-е місце, Марія Кручова з одним промахом набрала кубкові очки за 39-у позицію. А ось Надія Бєлкіна не змогла закрити три мішені і в підсумку - 53-тя.

Переможницею гонки стала Хільде Фенне, яка оформила сьогоднішній норвезький дубль в Арбері. Навіть два штрафних кола не завадили їй випередити на фініші росіянок Вікторію Васнєцову і Христину Резцову. Хоча для перемоги Фенне довелося докласти максимум зусиль - ціна золота на цей раз склала всього 0,2 секунди.

У чоловіків лише один з українців пробився в залікову зону - це Андрій Доценко, він з одним промахом зумів фінішувати 22-м. Решта наших хлопців: Максим Івко, Тарас Лесюк, Віталій Труш і Олександр Жирний - дружно фінішували з 54-го по 58-е місця.

А головними героями спринту стали норвежці - перша вісімка сьогоднішньої гонки наполовину складається з представників скандинавської команди, два з яких зайняли місця на п'єдесталі пошани. Першим став Ветле Сьястад Крістіансан, третім - Фредрік Гьєссбакк, а між ними розташувався француз Емільєн Жаклін. Вся трійка призерів вмістилася в п'ятисекундний інтервалі, пройшовши обидва рубежі з чистою стрільбою.

Змагання в Кубку IBU беруть тритижневу паузу, а спортсмени української команди Б виступлять на чемпіонаті Європи, який стартує в італійському Ріднау 24 січня.