Кубок Європи-2018 з метань: дві командні перемоги та призові трійки України у Лейрії

Фото ФЛАУ

10-11 березня Лейрія приймала Кубок Європи з метань

Чоловіча команда України та жіноча (U23) стали переможцями Кубка Європи, чоловіки у категорії «молодь» посіли друге місце, а жінки стали третіми.

Микола Калюш виграв змагання з метання списа у групі В. При цьому атлет показав найкращий результат нинішнього сезону – 74,18 м.

У групі А вісім атлетів метнули далі, інформує офіційний сайт Федерації легкої атлетики України.

Альона Шамотіна цього року вона виступала серед дорослих. З результатом 65,81 м українка стала дев’ятою з метання молота.

Вікторія Клочко завершила змагання з метання диска десятою з найкращим результатом сезону (53,48 м).

У секторі для штовхання ядра серед чоловіків вищі результати показали атлети, які змагалися у групі В. П’ятеро з них відправили ядро за позначку 20 метрів, ще двоє – за 19 метрів, а Алєксандр Лєсной. Українець Віктор Самолюк був другим у групі А (18,93 м) і дев’ятим у підсумку.

Карина Чередниченко з результатом 48,80 м посіла п’яте місце з метання диска серед молоді.

Роман Кокошко штовхнув ядро на 18,00 м і став шостим сере молоді.

Ще одне шосте місце посів Олександр Козубський, який змагався з метання списа серед молоді (69,84 м).

Вікторія Сахно була сьомою з метання молота серед молоді (62,90 м).

Нагадаємо, що у перший день Кубка Європи з метань Володимир Мисливчук був другим з метання молота серед молоді, а Аліна Шух – третьою з метання списа серед молоді.