Українські легкоатлети Шух і Мисливчук – призери Кубка Європи-2018 з метань

Аліна Шух. Фото ФЛАУ

10-11 березня Лейрія приймає Кубок Європи з метань

У перший день змагань українські атлети виграли дві медалі.

Володимир Мисливчук став другим з метання молота серед молоді. У найкращій зі спроб він показав 71.16 м, інформує офіційний сайт Федерації легкої атлетики України.

Багатоборка Аліна Шух поповнила свою колекцію медаллю ще й з Кубка Європи з метань. Українка посіла третє місце з метання списа серед молоді (55.02 м).

У змаганнях з метання списа серед дорослих атлетів Ганна Гацько-Федусова з результатом 54.35 м стала шостою у групі А. У групі В три атлетки відправили спис за позначку 55 метрів.

Шостою у групі А зі штовхання ядра була й Ольга Голодна (16.82 м). У групі В далі штовхнули дві атлетки. А виграла змагання угорка Аніта Мартон (19.12 м).

Микита Нестеренко завершив змагання з метання диска сьомим у групі А (61.48 м). Переможець групи В ісландець Гудні Валур Гуднасон показав результат 61.82 м.

19-річний Гліб Піскунов у Лейрії змагався з метання молота у компанії дорослих атлетів. З результатом 72.49 м він став третім у групі В.

Іван Поваляшко став четвертим з метання диску серед молоді у групі В (52.76 м).

17-річна Тетяна Кравченко штовхала ядро серед дівчат віком до 23 років. З результатом 13.83 м вона була 12-ою.