Кубок світу. Чоловічу спринтерську гонку в Контіолахті виграв Шипулін, українці за межами топ-50

Антон Шипулін. Фото: ТАСС

Українські біатлоністи провалили першу гонку на сьомому етапі Кубка світу з біатлону

У четвер, 8 березня, в фінському Контіолахті чоловічою спринтерською гонкою стартував сьомий етап Кубка світу з біатлону.

На жаль, українські біатлоністи не змогли поборотися за медалі.

Чоловіча збірна відверто провалила гонку, а найкращий результат серед наших спортсменів показав Володимир Сємаков, який показав лише 52-й результат. Сємаков заробив в пасив лише один промах, що виявилося кращим результатом серед інших українських біатлоністів.

Головні надії наших вболівальників були на Дмитра Підручного, однак капітан чоловічої збірної України відверто провалив стрільбу, заробивши в пасив одразу чотири кола штрафу.

Доволі невдалу гонку провів і Артем Прима, два кола штрафу і лише 61-й результат. Руслан Ткаленко та Артем Тищенко взагалі фінішували на 73-му та 78-му місцях відповідно.

Перемогу ж у гонці здобув російський біатлоніст Антон Шипулін, друге місце у представника Латвії Андрейса Расторгуєвса, а замкнув трійку найкращих француз Кантен Фійон Майє.