Кубок України. «Одеса» програла «Миколаєву» у другому матчі чвертьфіналу

Але саме одесити пройшли далі

«Корабели» показали кращий баскетбол, ніж день тому, проте цього було замало задля перемоги з достатньою різницею для виходу у Фінал чотирьох.

До середини періоду на паркеті точилася рівна боротьба, проте ближче до закінчення чверті команда Олега Юшкіна почала нарощувати перевагу.

Завершився період за рахунку 18:31 для «Одеси», інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України.

У другому періоді миколаївці зуміли знайти в собі сили на спробувати наздогнати суперника. І їм це практично вдалося – на велику перерву команди пішли з рахунком 41:44 на табло.

У другій половині «корабели» зуміли додати та вже за декілька хвилин третього періоду вийшли вперед. Після цього рахунок змінювався ще декілька разів, але в підсумку «Миколаїв» усе ж заволодів перевагою.

Заключна 10-хвилинка пройшла під диктування номінальних господарів паркету, які в підсумку перемогли, проте різниці у 12 балів було надто мало, аби вийти в 1/2 фіналу Кубку України.