Кубок України з баскетболу. «Львів» – у Фіналі чотирьох. Інші матчі 1/4 фіналу

«Київ-Баскет» і «Динамо» виграли перші поєдинки протистоянь

У четвер, 24 січня, у Києві «Динамо» й «ІнтерХім» розпочали боротьбу за путівку до Фіналу чотирьох Кубка України серед жіночих команд.

Боротьба на майданчику у першій половині матчу була запеклою, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України.

У третій чверті господарки продовжили тиск. А «ІнтерХім», як міг, чинив опір і намагався налагодити свою контргру. За дві з половиною хвилини до кінця чверті Адреона Кійс встановила перевагу «Динамо» на позначці +14.

Але «ІнтерХім» не відступав. І за три хвилини до кінця матчу знову зрівняв рахунок – 61:61.

Однак завершення матчу трохи краще провели господарки. У підсумку – 68:63 на користь Динамо.

25 січня «Динамо» й «ІнтерХім» проведуть матч-відповідь, знову у столиці.

А 23 січня у Кубку України серед жіночих команд відбулося два матчі 1/4 фіналу.

СБК «Львів» вдруге обіграв НУБіП і вийшов у Фінал чотирьох, а «Київ-Баскет» на виїзді у першому матчі протистояння здолав «Франківськ»-НПУ – 80:72.

Матч-відповідь у цій парі відбудеться 3 лютого у Києві.