Кубок України з баскетболу (жінки). «Чайка» першою пробилася до Фіналу чотирьох

«Чайка-ДЮСШ» обіграла вдома «Рівне-ОШВСМ»

Найрезультативнішою у звітному матчі очікувано стала лідер господарок паркету Олександра Радулович

4 січня у Бердянську відбувся матч-відповідь 1/4 фіналу Кубку України серед жіночих команд.

«Чайка-ДЮСШ» обіграла вдома «Рівне-ОШВСМ» 78:61, інформує прес-служба Федерації баскетболу України.

На початку матчу гра була рівною, але ближче до завершення першої чверті морячки здійснили очковий ривок 7:0.

У другій десятихвилинці вони продовжували контролювати хід подій і пішли на перерву за двадцятип'ятиочкової переваги 55:30.

У другій половині господаркам вдалося тримати суперника на очковій відстані, але радше це було завдання репутаційного характеру, бо усі крапки над «І» в цій парі було розставлено.

26 грудня у першому матчі у Рівному «Чайка» також здобула перемогу 78:64. У заключній чверті рівненчанки зіграли більш злагоджено і досягли подвійної переваги 14:7. Але у підсумку все одно поступилися 61:78. А за сумою двох матчів перевага «Чайки» склала 31 очко.

Найрезультативнішою у звітному матчі очікувано стала лідер господарок Олександра Радулович – 22 очка.