Манафов програє, а Ужиловський зіграє в чвертьфіналі на турнірі в Сібіу

Владислав Манафов

Українські тенісисти на цьому тижні виступають на «челленджері» в Румунії.

Українець Владислав Манафов і Тимур Хабібулін з Казахстану зазнали поразки на старті змагань. Другі сіяні не змогли здолати опір іспанської пари Карлос Гомес-Еррера/Хав'єр Барранко-Косано: 2-6, 6-4, 4-10. Під час першого сету Манафов і Хабібулін програли п'ять геймів поспіль з рахунку 2-1. На вирішальному тайбрейку іспанці одразу ж вийшли вперед (4-1), а українцеві і казаху наздогнати суперників не вдалося.

Минулого тижня Манафов і Хабібулін стали фіналістами на «челленджері» в Стамбулі.

Володимир Ужиловський зіграє в чвертьфіналі в Сібіу проти перших ракеток турніру, німецької пари Кевін Кравіц/Андреас Мієс.

Напередодні українець в дуеті з поляком Гжегожем Панфілом здобув перемогу над польським тандемом Каміль Майхшак/Шимон Вальков: 7-6 (3), 6-4.