Майбутнє Реброва в «Динамо» стане відомим завтра
![Майбутнє Реброва в «Динамо» стане відомим завтра](/img/article/4154/47_main-v1495057304.jpeg)
Головний тренер киян каже, що все вирішиться після розмови з президентом клубу Ігорем Суркісом
Головний тренер «Динамо» Сергій Ребров прокоментував поразку від «Шахтаря» 0:1 у фінальному матчу Кубка України.
«Я вітаю «Шахтар» з перемогою. Сьогодні була рівна гра. Ми створили моменти, але не реалізували їх, а суперник свій момент реалізував і заслужено виграв», - розповів Ребров.
Щодо свого майбутнього Ребров сказав наступне: «Завтра я поговорю з президентом, і ви все дізнаєтесь. Завтра-післязавтра».
«Сьогодні Срна заслуговував другої жовтої. Це не виправдання для нас, але суддя необгрунтовано поставився до нашої команди. У такому матчі з таким суперником багато моментів не буває. Але вони свої реалізували, а ми ні», - додав Ребров.
Коментарі — 0