MotoGP: Гонку Гран Прі Сан-Марино виграв іспанець Маркес на Honda

Валентіно Россі у цьому етапі не брав участі через травму.

У Мізано у ці вихідні відбувся черговий, 13-й за рахунком етап чемпіонату світу з шосейно-кільцевих мотоперегонів серії MotoGP - Гран Прі Сан-Марино.

У головному класі серії, MotoGP, гонку, яка проходила на мокрій трасі та була оголошена дощовою, виграв іспанець Марк Маркес з Repsol Honda.

Другим з невеликим відставанням до фінішу дістався італієць Даніло Петруччі з Octo Pramac Racing на Ducati. Третім став італієць Андреа Довізіозо із заводської Ducati.

Валентіно Россі із заводської Yamaha у цьому етапі не брав участі через травму. А його напарник іспанець Маверік Віньялес фінішував четвертим.

Хорхе Лоренсо, другий пілот заводської Ducati, до фінішу не дістався.

Усього фінішували 17 пілотів, при тому, що стартували 23.

У загальному заліку після Мізано Маркес і Довізіозо зрівнялися за очками - у них обох по 199, відповідно, вони займають першу та другу сходинки у турнірній таблиці.