На турнірі у Болгарії українські борці виграли вісім медалей

На цих же змаганнях українці зробили скандальне фото з російськими спортсменами

22-25 березня на килимах спортивного залу у Софії (Болгарія) відбувся 56-й міжнародний турнір з вільної, греко-римської та жіночої боротьби серед дорослих «Дан Колов і Нікола Петров».

Усього більше 150 борців греко-римського стилю з 23 країн світу взяли участь у традиційному турнірі, інформує офіційний сайт Федерації греко-римської боротьби України.

Українці три рази піднімалися на п'єдестал пошани.

Бронзові нагороди вибороли Андрій Антонюк (83 кг) і Микола Кучмій (130 кг), а в останній день у фінал вийшов Денис Дем'янов (67 кг) і завоював срібну нагороду.

Декілька представників України зупинилися за крок до медалей. Дмитро Добров (63 кг), Олександр Шишман (87 кг) та Олександр Білоцький (82 кг) посіли п'яті місця.

У загальнокомандному заліку українська збірна з греко-римської боротьби завершила змагання на четвертому місці турнірної таблиці.

1522089186_screenshot_46

Водночас, у вільній боротьбі срібло здобув Василь Шуптар (65 кг), а бронзі нагороди виграли Василь Михайлов (74 кг), Гор Оганнесян (65 кг), Муразі Мчедлідзе (97 кг) та Олександр Колдовський (125 кг).

Нагадаємо, українські борці зробили спільне фото в обіймах з росіянами (фотофакт).