Надія Бєлкіна знову потрапила на п'єдестал на етапі Кубку IBU

Надія Бєлкіна

Цього разу українка стала третьою у спринті у Польщі

Надія Бєлкіна стала бронзовим призером етапу Кубку IBU у польському місті Душнікі-Здруй.

Українська біатлоністка чисто пройшла вогневі рубежі у неділю, 13 січня, що дозволило їй піднятися на третє місце п’єдесталу.

На фініші Надія всього шість секунд поступилася шведці Джоанні Скоттхайм і 31 секунду – росіянці Наталії Гербуловій, яка виграла тут другий спринт поспіль.

З «нулями» закінчила гонку і Ольга Абрамова, однак вона ще не повністю відновилася від хвороби, тому фінішувала лише у другому десятку.

Як інформує biathlon.com.ua, ще дві українки, Марія Кручова та Яна Бондар, зуміли набрати кубкові очки, фінішувавши поруч, на 35-й і 36-й позиціях відповідно. Причому, обох підвела стрільба стоячи, де Марія зробила дві помилки, а Яна ніяк не може позбутися «зачарованих» трьох промахів.

Лідером Кубку IBU залишається шведка Інгела Андерссон, незважаючи на провал у сьогоднішній гонці, де вона фінішувала поза заліковою зоною.

Надія Бєлкіна, завдяки двом непоганим гонок у Душнікі-Здруй, повернулася у топ-10 і наразі займає восьму сходинку. У топ-20 з українок розташувалися також Ольга Абрамова та Юлія Журавок.