Наталія Кличко: «Володимир знову змусив нас усіх пишатися ним»
![Наталія Кличко: «Володимир знову змусив нас усіх пишатися ним»](/img/article/4124/85_main-v1493562101.jpg)
Дружина Віталія прокоментувала бій на «Уемблі»
"Це був епічний бій між висококласними боксерами і джентльменами. Володимир знову змусив нас усіх пишатися ним. Він неймовірна легенда боксу, що ще раз показав всьому світу!
Для мене було незабутньо бути частиною цього дійства і підтримувати Володимира виконанням гімну. Велике спасибі всім за підтримку", - написала після бою Наталія Кличко в соцмережах.
Коментарі — 0