Новіков вийшов до фіналу молодіжного чемпіонату світу з греко-римської боротьби

А от Грушин спробує здобути бронзу

У понеділок, 12 листопада, розпочався чемпіонат світу U-23 з греко-римської боротьби.

У перший день змагань за вихід до фіналів боролися спортсмени у категоріях 55-63-77-87-130 кг.

Доля українських спортсменів у вазі 87 кг і 63 кг вирішиться сьогодні ввечері, інформує офіційний сайт Федерації греко-римської боротьби України.

У фінал чемпіонату світу у неймовірній боротьбі пробився харків'янин Семен Новіков (87 кг).

Початок був дуже впевненим, перше коло Семен подолав швидко та професійно, не залишивши жодного шансу представнику Єгипту – 10:0.

1/4 фіналу з хорватом І. Гуклеком також виявилась успішною для українця, хоч і змусила понервувати тренерів і фанатів – 5:5.

У півфіналі Семен зустрівся з чемпіоном світу – представником Азербайджану Ісламом Аббасовим. Боротьба була напруженою до останньої секунди, однак українець проявив характер і техніку та виграв з рахунком 8:5.

У фіналі харків'янин побореться з кубинцем.

Олександр Грушин (63 кг) переміг в 1/8 фіналу американського борця, а от у наступному колі поступився японцю.

Вихід Ендо до фіналу дозволив українцю потрапити у втішну сутичку та поборотися за вихід до «бронзового» фіналу.