Підгрушна не фінішувала у гонці переслідування на Кубку світу з біатлону

Кайса Макаряйнен

Кайса Макаряйнен виграла третю особисту гонку з п'яти минулих у поточному розіграші Кубка світу

На етапі Кубка світу з біатлону в австрійському Хохфільцені у суботу відбулася жіноча гонка переслідування. Перемогу в 10-кілометровій гонці здобула фінська біатлоністка Кайса Макаряйнен, яка стартувала другою.

Вона припустилася трьох промахів на чотирьох вогневих рубежах і фінішувала з результатом 30 хвилин 53,1 секунди. Друге місце зайняла словачка Пауліна Фіалкова (два промахи; +1,5).

Трійку призерів замкнула італійка Доротея Вірер (чотири промахи; +2,8). Українська біатлоністка Олена Підгрушна не фінішувала.

Макаряйнен виграла третю особисту гонку з п'яти минулих у поточному розіграші Кубка світу. Етап в Хохфільцені у жінок завершиться естафетою 4 по 6 км у неділю.