Після свого побиття Юрій Береза обіцяє повернути на стадіони правоохоронців

Юрій Береза

Народний депутат висловив свою думку після інциденту на футбольному матчі

Почесний президент СК «Дніпро-1» Юрій Береза прокоментував бійку з ультрас «Дніпра» у перерві матчу вищезгаданих команд, у якій він постраждав.

За його словами, на футбольні стадіони повинні повернутися правоохоронці.

«Дії правоохоронних органів і стюардів були неадекватні. Думаю, найближчим часом буде засідання ФФУ, ПФЛ. Футбольні хулігани не повинні заважати дивитися хороший футбол вболівальникам», - сказав він.

«Я зроблю все, що у моїх силах, як законодавця. Повірте, відповідь буде дуже жорсткою», – заявив народний депутат, слова якого передає ІА «Центр новин».

Перед дніпровським дербі ультрас «Дніпра» вивісив провокаційний банер «Ми зламаємо вам Березу і розвалимо ваш Причал», а у перерві зустрічі увірвалися у сектор «Дніпра-1» і побили вболівальників суперника, відібравши у них банери та барабан.

Заступитися за фанатів вирішив президент клубу СК «Дніпро-1» Юрій Береза, якому теж дісталося.

Зауважимо, що у матчі 16-го туру Другої ліги «Дніпро» обіграв СК «Дніпро-1» з рахунком 2:0. Ця перемога дозволила «Дніпру» набрати 34 очки та піднятися на друге місце у таблиці групи Б.

СК «Дніпро-1», у якого є матчі у запасі, опустився на третю сходинку з 32-ма очками.