рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Провідний український футбольний тренер відхилив низку пропозицій від російських клубів

  • Розсилка
  З 2018 року Роман Йосипович працює в Астані - Провідний український футбольний тренер відхилив низку пропозицій від російських клубів
  З 2018 року Роман Йосипович працює в Астані

  Григорчук розповів, що колись мріям працювати в російському чемпіонаті

  Тренер казахстанської «Астани» Роман Григорчук розповів в телевізійному інтерв’ю, що він відхилив пропозиції щонайменше п’яти російських клубів. За умови подій, які відбуваються в Україні, досвідчений наставник вважає неможливим працювати в цій країні.

   «Раніше, коли я працював в Латвії я дуже хотів в чемпіонат Росії. Вважав його сильним. За деякий час і після відповідних подій у нас, у мене цих варіантів з’явилося чимало. Але це було вже такий час, коли це стало неможливо. Зараз я не можу працювати в Росії. Ми не можемо про це навіть говорити, це неможливо. З топклубів пропозицій не було. Але їх було багато, мінімум п’ять, в тому числі з «Амкара». Решту я б не хотів називати», — сказав Григорчук.  54-річний Роман Григорчук очолює «Астану» з 2018 року. Також він тренував запорізький «Металург», «Чорноморець», латвійські «Дінабург», «Вентспілс» та азербайджанську «Габалу».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ