Роман Зозуля: «Лаштувка допоміг українській армії більше, ніж усі інші футболісти разом узяті»
![Роман Зозуля: «Лаштувка допоміг українській армії більше, ніж усі інші футболісти разом узяті»](/img/article/3648/12_main-v1470133215.jpg)
Колишній воротар «Дніпра» чех Ян Лаштувка найбільше допомагав українській армії серед усіх гравців дніпровського клубу.
Про це розповів Роман Зозуля.
«Коли все починалося, практично ніхто не допомагав. Бувало, коли ми в команді отримували зарплату або якісь бонуси, я ходив і просив хлопців скинутися. Пояснював - хлопці, треба терміново купити швидку допомогу, давайте допоможемо. Багато разів збирали так необхідну суму і купували, що треба.
Окремо скажу про Лаштувку - він кожен місяць мені приносив гроші. Для мене це стало повною несподіванкою. Він з іншої країни, а допоміг більше, ніж усі інші футболісти разом узяті. Лаштувка - це людина з великої букви. Золота людина. Я заради нього готовий на все», - цитує гравця Трибуна.
Також Зозуля сказав, що в гроші його фонд переважно перераховували футболісти «Дніпра» та «Динамо».
Окрім того Зозуля розповів, що дуже часто чув відмову від футболістів, прохаючи їх про допомогу.
«Багато! Дуже багато! Тому у мене останнім часом і було таке відношення до футболістів - привітався і все. А в житті, щоб спілкуватися з такою людиною - не хотілося.
Думав, це не впливатиме на особисті стосунки - ну, знаєш, у кожного своя думка, своя голова на плечах. Але дуже образливо. Я така людина, важко мені прощати», - сказав Зозуля.
Коментарі — 0