Романчук завоював три золота за три дні на чемпіонаті України з плавання

У свою чергу Говоров переміг на 50-метрівці вільним стилем

Михайло Романчук завоював три золоті нагороди на чемпіонаті України з плавання, який з 11 по 14 квітня проходить в Харкові в басейні «Акваарени».

Срібний призер чемпіонату світу-2017 дві перемоги здобув у плаванні вільним стилем - на дистанціях 400 і 800 м.

Ще одне золото Романчук взяв на 400-метрівці комплексним плаванням.

Всього за перші три дні чемпіонату в активі Михайла п'ять нагород. Срібло він завоював на 200-метрівці вільним стилем, поступившись у фіналі 0.37 секунди Сергію Фролову із Запоріжжя.

Третє місце Романчук посів на аналогічній дистанції, але батерфляєм. Тут його випередили  Денис Кесиль з Кривого Рогу і одесит Ігор Трояновський.

Не залишився без золота ще один призер світової першості в Будапешті Андрій Говоров.

Плавець, який нині виступає за Дніпро, не знав рівних на своїй коронній дистанції - 50 метрів вільним стилем. Говоров на 0.35 секунди випередив Сергія Шевцова, який став другим, і на 0.65 секунди Леоніда Григор'єва, який посів третє місце.

Зазначимо, що національна першість завершиться в суботу, 14 квітня. На останній день заплановані фінальні запливи дистанціях 50 м батерфляєм, 200 м комплексним плаванням (чоловіки і жінки), 800 м (жінки) і 1500 м (чоловіки) вільним стилем, а також змішана естафета вільним стилем 4х100.