Сало та Кілярська виграли львівський напівмарафон

Фініш Тараса Сала

У 2017 році на вулицях Львова не було рівних Тарасу та Валентині

У неділю, 29 жовтня, у Львові відбувся Grand Prix Lviv Half Marathon 2017.

Переможцем серед чоловіків став львів’янин Тарас Сало. Він фінішував з часом 1:07:43, покращивши на одну хвилину рекорд траси.

Головними конкурентами Тараса були Ігор Гелетій, Олександр Бабарика та Павло Верецький, інформує офіційний сайт Федерації легкої атлетики України.

Спортсмени до 3 км трималися поруч, після чого Сало та Гелетій вирвалися у лідери. Запекла боротьба тривала між Тарасом та Ігорем до 8 км. Проте Гелетій ближче до середини дистанції почав уповільнюватися, залишивши у лідерах львів'янина.

Таким чином, Сало досяг фінішної стрічки першим. Друге місце з часом 1:09:43 посів Гелетій, а трійку призерів замкнув Бабарика - 1:09:49.

Серед жінок на головній дистанції запеклої конкуренції не було. Першою фінішу досягла спортсменка з Миколаєва Валентина Кілярська. Вона подолала дистанцію з часом 1:19:12.

Валентина з перших хвилин вирвалась у лідери. Наздогнати її намагалась Марія Гудак зі Львова. Проте львів'янка програла Кілярській 43 секунди.

Нагадаємо, «Главком» публікував фоторепортаж з напівмарафону.