«Шахтар» здобув вольову перемогу над «Зорею»

Гірники пропустили першими, але відповіли «Зорі» трьома голами.

У Харкові відбувся поєдинок 8-го туру Прем'єр-ліги, в якому донецький «Шахтар» приймав луганську «Зорю» і переміг з рахунком 3:1.

Номінальним господарям поля довелося відіграватися після того, як вже на 13-й хвилині Артем Громов забив за луганчан, відзначившись точним ударом з льоту з лінії штрафного. Це вже другий гол Громова в трьох матчах цього сезону.

Ще до перерви «гірники» зрівняли рахунок. На 32-й хвилині Срна подав у штрафний, і Кривцов зіграв на випередження.

У другому таймі «Шахтар» забив двічі. На 69-й хвилині Сергій Опанасенко зрізав м'яч у свої ворота після прострілу Ісмаїлі. А на 89-й Бернард реалізував швидку контратаку господарів.

«Шахтар» набрав 21 очко і закріпився на вершині турнірної таблиці. «Зоря» - на 7-му місці з 8 очками.