Шевцов і Лемешко зупинилися у півфіналах на чемпіонаті світу з плавання

Любомир Лемешко

Обидва показали 16-ті результати

У третій день чемпіонату світу з плавання (25 м) у Ханчжоу (Китай) троє українських спортсменів змагались за вихід до півфінальних запливів.

Про це повідомляє офіційний сайт Федерації плавання України.

Сергій Шевцов показав дев’ятий результат на дистанції 50 м вільним стилем (21.31 с), вийшов у півфінал, але до фіналу потрапити йому не вдалось: 21.43 с – 16-те місце у півфіналі.

Микита Коптєлов проплив 200 м брасом за 2:10.26 – 31-ше місце.

Андрій Хлопцов на дистанції 100 м комплексним плаванням показав результат 55.05 с – 26-те місце.

Зазначається, що було встановлено два світові рекорди: росіянин Кирило Пригода проплив 200 м брасом за 2:00.16, а американська команда в естафетному змішаному запливі 4x50м показала рекордний час 1:36.40.

А у другий день полтавський плавець Любомир Лемешко увійшов до півфінальних запливів на дистанції 100 м батерфляєм з 16-м результатом (51.35 с). Пробитись у фінал йому не вдалося, його результат залишився на 16-му місці – 51.53 с.