Снігур перемогла п'яту сіяну та вийшла до 1/2 фіналу юніорського Australian Open

Дарія Снігур

Українська тенісистка буде боротися за місце в фіналі в Мельбурні

На старті матчу українська тенісистка зробила брейк і зберігала перевагу до восьмого гейму, поки не програла свою подачу. Потім Снігур знову вийшла вперед з брейком і з першої спроби подала на сет.

Дарія аналогічно розпочала і другий сет, але таїландка зрівняла рахунок в четвертому геймі захистила подачу і знову зробила брейк - 4:2. Після цього Україна виграла три гейми поспіль і завершила зустріч з першого матчбола.

Варто зазначити, що 16-річна киянка вперше виступає на Відкритому чемпіонаті Австралії і до цього жодного разу не грала в чвертьфіналі «Мейджора» серед гравців до 18 років.

Нагадаємо, в третьому колі в трьох сетах Дарія Снігур перемогла американку Емму Наварро.