Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Росії на час проведення ЧС-2018 з футболу заборонять смажити шашлики

  • Розсилка
  Фото ТАСС - У Росії на час проведення ЧС-2018 з футболу заборонять смажити шашлики
  Фото ТАСС

  У країні-агресорі вирішили взятися за боротьбу з пожежами

  У містах, де пройдуть матчі Чемпіонату світу-2018 з футболу, буде введено особливий протипожежний режим.

  Таку рекомендацію дала регіонам урядова комісія з ліквідації надзвичайних ситуацій.

  Особливий режим передбачає заборону на розведення багать і спалювання трави. Конкретні заходи визначає муніципальна влада. Більшість не дозволяє у тому числі і пікніки зі смаженням шашликів на мангалі.

  Особливий протипожежний режим буде введений у період проведення Чемпіонату світу з футболу.

  На території міських округів, які будуть приймати матчі, планується заборонити розкладити багаття на землях всіх категорій, а також випалювати суху траву. Якщо ж лісопожежна обстановка ускладниться, громадянам можуть заборонити відвідування лісів.

  Особливий протипожежний режим передбачає додаткові вимоги безпеки, які затверджує регіональна чи муніципальна влада. В основному під заборону підпадає не тільки розкладання звичайних багать, а й використання мангалів.

  В умовах особливого протипожежного режиму діють підвищені штрафи за порушення.

  У період дії особливого протипожежного режиму також заборонено спалювання сміття, а власники й орендарі земельних ділянок «зобов'язані регулярно очищати території від легкозаймистих відходів, опалого листя, сухої трави».

  Однак фахівці визнають, що навряд чи ця заборона буде дотримуватися, люди все одно у хорошу погоду вийдуть на пікніки з шашликами. Й у такій ситуації можливий точковий контроль, але покарати всіх порушників не вийде.

  Чемпіонат світу-2018 пройде з 14 червня по 15 липня на 12 стадіонах в 11 містах Росії: Москві, Калінінграді, Санкт-Петербурзі, Волгограді, Казані, Нижньому Новгороді, Самарі, Саранську, Ростові-на-Дону, Сочі, Єкатеринбурзі.

  Джерело: Известия

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ