рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У шести містах України побудують сучасні багатофункціональні палаци спорту

  • Розсилка
  У шести містах України побудують сучасні багатофункціональні палаци спорту

  На будівництво споруд уже виділяють кошти

  В Україні збудують шість багатофункціональних палаців спорту.

  Переважна більшість споруд матимуть можливість приймати близько 3 000 глядачів, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України.

  Окрім того, були затвердженні міста та суми розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво та реконструкцію палаців спорту.

  Раніше 11 українських міст представили на розсуд комісії свої проекти. Шість з них було затверджено. Нові зали мають з’явитися у Вінниці, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Львові та Черкасах.

  Загалом з державного бюджету було виділено 150 мільйонів гривень. П’ять міст отримають по 27 мільйонів державної підтримки, ще одне (Рівне) – 15.

  Дофінансують будівництво кожної споруди за кошти обласних і міських бюджетів. За інформацією органів місцевого самоврядування, будівництво спортивних комплексів буде розпочато уже восени цього року.

  Як розповів Володимир Драбіковський, генеральний секретар ФБУ, будівництво спортивних об’єктів  – одне із найважливіших суспільних завдань.

  «Будемо відвертими, за останні 30 років у країні не побудований жоден палац спорту державним коштом. Сьогоднішній результат я вважаю перемогою українського спорту. Це уже не просто перспектива шістьох сучасних спортивних арен, а реальність, з чітко узгодженими бюджетами та джерелами фінансування. Окрім баскетболу багатофункціональні спортивні арени зможуть приймати й інші види спорту, сучасні концерти та виставки», - сказав він.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ