Українці вибороли три золоті медалі на кадетському ЧС з боротьби

Українська команда з греко-римської боротьби стала третьою в командному заліку

П'ять медалей завоювали українські кадети на чемпіонаті світу з греко-римської боротьби в Афінах.

Українська команда з греко-римської боротьби стала третьою в командному заліку на чемпіонаті світу (всього участь у змаганнях приймало 43 країни), при цьому зібравши найбільше золотих медалей - цілих три.

В перший день «золото» завоював Дмитро Мирошник, а Олександр Євдокімов  став бронзовим призером.

Другого дня віце-чемпіоном у вазі 42 кг став Генадій Завертайло. «Золото» для України здобув Владислав Кузько, що боровся у вазі 46 кг, а Владислав Кравченко виборов чемпіонське звання у вазі 69 кг.

Зауважимо, що «жовто-блакитні» продемонстрували високий результат, залишивши позаду такі борцівські країни, як Туреччина, Азербайджан і навіть США.