Українка Кремзер зайняла призове місце на чемпіонаті світу з боротьби

Фото взяте з сайту journalist.today

Олена принесла збірній України першу нагороду на чемпіонаті світу з жіночої боротьби серед спортсменів не старше 23 років

Юна українка часто завойовує медалі на різних змаганнях. Серед головних досягнень Кремзер – два титули чемпіонки світу серед кадетів, золото чемпіонатів Європи серед кадетів, юніорів та молоді.

У минулому році Олена виграла київський міжнародний турнір, а цього року – турнір у Стамбулі серед дорослих. Про це повідомляє journalist.today.

Зазначається, що турнірний шлях Олени міг припинитися після першої сутички з індійкою, яка завершилася з рахунком 2:2. Кремзер перемогла тільки завдяки тому, що виконала результативна дія останньої.

У чвертьфіналі була така ж непроста перемога над Мадіною Бакберґеновою з Казахстану - 3:2.

У півфіналі Кремзер поступилася китаянці Ніньнінь Ронь - 2:7. А у сутичці за третє місце Олена не залишила шансів Алехандрі Ромеро з Мексики - 7:2.

Чемпіонкою у категорії до 59 кг стала Грейс Якоб Буллен з Норвегії, яка у фіналі перемогла Ніньнінь Ронь.