Українка Юлія Журавок здобула срібну нагороду на етапі Кубку IBU з біатлону у Росії

Юлія Журавок. Фото ФБУ

Це – найкращий результат Юлії у кар'єрі у гонках Кубка IBU

Юлія Журавок з чотирма нулями стала срібним призером індивідуальної гонки сьомого етапу Кубка IBU, який відбувається у Росії.

Провівши близький до ідеального старт, Юля показала свій найкращий результат у кар'єрі у гонках Кубка IBU, інформує офіційний сайт Федерації біатлону України.

Аж до останнього вогневого рубежу на дуже високий результат, включаючи подіум, претендувала і Ольга Абрамова.

Але на 19-му пострілі в Олі трапилася заминка, вона почала перечікувати порив вітру, і перестояла. У підсумку – ще дві хвилини штрафу (а всього – три), які відкинули спортсменку на 13-те місце.

Ще у двох українок стрільба пройшла зовсім не найліпшим чином: Яна Бондар і Надія Бєлкіна заробили по шість хвилин штрафу та фінішували 28-ою та 35-ою відповідно.

У загальному заліку Кубка IBU срібний успіх підняв Юлію Журавок на сьомий рядок, Ольга Абрамова утримує місце у десятці найсильніших.

У неділю у програмі сьомого етапу Кубка світу спринти у чоловіків і жінок.